SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ

Gminna Biblioteka Publiczna w Iłowie organizuje zajęcia wakacyjne. Skierowane są one dla  dzieci w wieku 6-14 lat z terenu Gminny Iłów.

Zajęcia będą się odbywały od godz. 9.00 do 14.00 w dniach 5-16 lipca.

W programie: powitanie wakacji , zapoznanie się uczestników zajęć. Pogadanka na temat zasad bezpieczeństwa podczas zajęć w bibliotece. Herbaciany Klub Filmowy – pokaz filmów dla dzieci przy herbatce. Nie zapominamy w wakacje     o książce, czytanie bajek – dzieci starsze czytają młodszym. Gry i zabawy stolikowe z elementami współzawodnictwa- składanie puzzli na czas. Spacery po okolicy – odwiedziny w Vistula Bank Spółdzielczy Oddział w Iłowie. Zabawy na placu zabaw i siłowni obok Środowiskowej Hali Sportowej oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu przy bibliotece. Zajęcia z języka angielskiego.

Dla uczestników zajęć przewidziano ognisko oraz dwie wycieczki do: „Dzielnicy Filmowej” w Parku Rozrywki i Edukacji w Zalesiu Górnym i Dinoparku Kołacinek.

Koszt zajęć to 50 zł

Zapisy 21 czerwca od godz. 8.00 pod numerem telefonu 516-106-903 ilość miejsc ograniczona.