Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie serdecznie zapraszają na Kiermasz Bożonarodzeniowy !

Dla odwiedzających bibliotekę gości będzie to okazja do obejrzenia, a także zakupu dekoracji świątecznych: rękodzieła artystycznego, stroików, upominków gwiazdkowych oraz książek.

Kiermasz będzie trwał od 29.11 do 10.12

Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek: 8.00 – 16.00

Wtorek, Sobota, Niedziela: 10.00 – 18.00

5 grudnia (Niedziela) godz. 15.00 zapraszamy na występ wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego „Dom na Szlaku” im. Tadeusza Kutrzeby w Załuskowie

Świąteczne wypieki przygotuj z dzieckiem - Swidnica24.pl - wydarzenia,  informacje, rozrywka, kultura, polityka, wywiady, wypadki

Tego dnia, przy kawie i herbacie oraz domowym cieście wśród wystroju wprowadzającego w klimat Świąt Bożego Narodzenia stwórzmy wspólnie miłą atmosferę.

Kiermasz odbędzie się z zachowaniem wszelkich wytycznych epidemiologicznych.